Grupa Wokalna "GAMA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Włodarski   
wtorek, 13 kwietnia 2010 16:43

„MUZYKA BUDZI W SERCU
PRAGNIENIE DOBRYCH CZYNÓW”

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH, LUBIĄCYCH ŚPIEW LUB GRAJĄCYCH NA JAKIMŚ INSTRUMENCIE NA ZAJĘCIA  GRUPY WOKALNEJ "GAMA", KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ  W ŚRODY O GODZ. 14.15 W SALI NR 19.


 

zdjcia_038

 

Głównym celem spotkań jest rozwijanie zdolności i umiejętności poprawnego śpiewania oraz kształtowanie muzycznych zainteresowań młodzieży.

 

Walorem wychowawczym jest wpływ na kształcenie świadomej dyscypliny zespołowej, umiejętność współdziałania i współodpowiedzialności. Udział w grupie wokalnej jest niewątpliwie bardzo ważnym czynnikiem w relacjach interpersonalnych. Uczy poznania własnego charakteru i przełamywania wstydu, który towarzyszy wystąpieniom publicznym, co może być nieocenioną umiejętnością w przyszłym realizowaniu życiowych pasji. Wyrabia nawyk punktualności, dokładności w działaniu, poczucie porządku, szacunku do rówieśników.  Grupa wokalna  "GAMA" bierze udział w licznych występach organizowanych z okazji różnych świąt i rocznic wg kalendarza imprez szkolnych, a także pozaszkolnych (w festiwalach - m.in. Festiwal Piosenki Anglojęzycznej, przeglądach i konkursach muzycznych - np. Konkurs o Chopinie). Opiekunem i prowadzącym zajęcia jest: Jacek Włodarski.

 

05

 

„MUZYKA TO NIEZBĘDNY SKŁADNIK W ŻYCIU… NIE UZNAJE GRANIC I NIE OGRANICZA,

JEDNOCZY CZARNE  Z BIAŁYM, MŁODE ZE STARYM I DOBRO ZE ZŁEM.

JEST PIĘKNA, GDY JĄ SŁUCHASZ, ALE JESZCZE PIĘKNIEJSZA, GDY JĄ TWORZYSZ…”