Dzień Sportu Szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Michałowski   
wtorek, 20 czerwca 2017 22:02

316 czerwca w naszej szkole upłynął pod znakiem rywalizacji sportowej. Tego dnia odbył się tradycyjny Dzień Sportu. Uczniowie w poszczególnych pionach klas rywalizowali w różnych konkurencjach sportowych.

 

I choć rywalizacja momentami była bardzo zaciekła, to tak naprawdę liczyła się się świetna zabawa. Najbardziej oczekiwaną konkurencją, która stała się już tradycją było przeciąganie na materacu wychowawcy klasy. Tu zdecydowanie w lepszej sytuacji były klasy, których nauczyciele dbają o figurę i ważyli troszkę mniej od konkurencji ;)

Oprócz rywalizacji klasowej, były również konkurencje indywidualne. Wyciskanie 35 kilogramowej sztangi wygrał Karol Stankiewicz, który wykonał 27 powtórzeń. W siłowaniu na rękę nie miał sobie równych Kacper Komorowski.

 

Punktem kulminacyjnym, był mecz siatkarski pomiędzy uczniami i nauczycielami. Tym razem nauczyciele zrewanżowali się za ostatnie porażki w latach ubiegłych i po zaciętym meczu pokonali uczniów 2:1.

 

Tego dnia miały miejsce podsumowania różnych imprez m.in. Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej, Międzyklasowego Turnieju Piłki Nożnej, konkursu plastycznego.

 

galeria zdjęć

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7