III MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Furmański   
czwartek, 04 maja 2017 21:05

gs_2Reprezentacja gimnazjum odniosła duży sukces zajmując III miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się 25.04.2017 roku w Lidzbarku Warmińskim. W turnieju wzięło udział siedem najlepszych drużyn z całego województwa.

 

 

Drużyny podzielono na dwie grupy w których rozgrywano mecze systemem każdy z każdym. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w swojej grupie wygrywając z gospodarzem turnieju Gim nr 2 w Lidzbarku Warmińskim oraz z Gim Sportowym w Ełku ulegając jedynie Gim nr 22 w Olsztynie.

W półfinale trafiliśmy na zwycięzcę drugiej grupy Gim nr 1 w Działdowie, które było poza zasięgiem wszystkich drużyn biorących udział w turnieju. O trzecie miejsce, po bardzo wyrównanym i trzymającym do końca w napięciu pojedynku, wygraliśmy z Gim nr 1 w Górowie Iławeckim.

 

Skład naszej drużyny: Jakub Kacprzak, Jakub Suliński, Paweł Jeziorski.

 

Ostateczna klasyfikacja turnieju.

 

I m Gim 1 Działdowo

II m Gim 22 Olsztyn

III m Gim Susz

IV m Gim 1 Górowo Iławeckie

Gim 2 Lidzbark Warmiński

Gim Sportowe Ełk

Gim Tuławki

 

gs_1

 

gs_2

 

gs_3

 

gs_4

 

gs_5

 

gs_6

 

gs_7