II edycja "Biegaj z Gimnazjum - Biegaj Sercem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zbigniew Sarnowski   
czwartek, 11 maja 2017 00:00

biegaj_02amalyW sobotę 6 maja br. odbyła się II edycja imprezy "Biegaj z Gimnazjum" pod hasłem "Biegaj sercem". Rywalizacja, podobnie jak w I edycji, odbyła się w dwóch kategoriach wiekowych, tj. do lat 16 (3 km) oraz powyżej 16 lat (5 km).

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

 

W trakcie trwania imprezy zorganizowane były zabawy dla najmłodszych oraz kiermasz ciast.

 

Pierwszy start na dystansie 3 km wśród chłopców wygrał Marcel Siemianowski. Kolejni na mecie to: Hubert Cap - II m-ce, Oskar Bogacki - III m-ce oraz Miłosz Zawadzki - IV m-ce. Wśród dziewcząt: I m-ce Marta Milewska, II m-ce Paulina Justa, III m-ce Wiktoria Markuszewska i IV m-ce Oliwia Węgier. Natomiast kolejność na mecie biegu na dystansie 5 km wśród mężczyzn była następująca: I m-ce Karol Kaliś, II m-ce Radosław Mazurowski, III m-ce Marcel Siemianowski, IV m-ce Dariusz Suliński. Wśród kobiet zwyciężyła Marta Misiak, II m-ce Natalia Rodak, q III m-ce Bożena Lulińska i IV m-ce Dorota Tomczyk.

 

Celem imprezy było propagowanie zachowań prozdrowotnych oraz zebranie środków pieniężnych na defibrylator szkoleniowy dla uczniów gimnazjum.

 

Organizatorem imprezy było Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu, a także CSiR Susz oraz UKS TRS Susz.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców naszych uczniów oraz nauczycieli gimnazjum w Suszu, którzy czynnie zaangażowali się w organizację tego wydarzenia.

 

W imieniu społeczności gimnazjalnej DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom za udział w naszej zabawie i zapraszamy na kolejne edycje !!!

 

gs_DSC_0774

 

gs_DSC_0808

 

gs_DSC_0810

 

gs_DSC_0846

 

gs_DSC_0812

 

gs_DSC_0819

 

gs_DSC_0864